Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)
Sobota, 23 czerwca 2018 roku
demoalt demoalt demoalt

Dla pracodawcy


Potrzebujesz pracowników sezonowych, kucharzy, murarzy, spawaczy, tokarzy, zbrojarzy, kierowców, opiekunkę, gosposię, pokojówkę? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS – zatrudnimy dla Ciebie pracownika z każdej branży.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Zawsze szybko i skutecznie odpowiemy na Państwa potrzeby kadrowe. Ogromne doświadczenie współpracy ze Wschodem pozwala nam na rekrutowanie tylko właściwych kandydatów. To państwo określacie profil osobowościowy przyszłego pracownika, jego wykształcenie, doświadczenie oraz inne wymagania, a my dobieramy właściwą osobę według Państwa zaleceń wśród kandydatów umieszczonych w naszej bazie, a także dzięki ścisłej współpracy z partnerami na Wschodzie, którzy sukcesywnie selekcjonują najbardziej odpowiednich pracowników dla naszej Agencji. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, solidny i profesjonalny dobór pracowników oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta. Zależy nam na zrozumieniu polityki prowadzenia Państwa przedsiębiorstwa oraz na nawiązaniu długofalowej współpracy. PROPONUJEMY NAJBARDZIEJ KONKURENCYJNE STAWKI! Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu 24 h na dobę. Pracujemy na terenie całego kraju. JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI.

OBAWIASZ SIĘ ZATRUDNIĆ PRACOWNIKA ZE WSCHODU? DZIĘKI NAM NIE MUSISZ!

Po to jesteśmy żeby Państwo mogli spać spokojnie powierzając nam zatrudnienie obywatela Ukrainy, Białorusi czy Mołdawii. Zanim pracownik trafi do Państwa, przechodzi rekrutację w naszych biurach na Wschodzie, jest dokładnie analizowany pod każdym względem jeszcze zanim opuści swój kraj, wykonuje również badania lekarskie oraz psychologiczne. Decydując się na personel ze Wschodu pomniejszacie Państwo koszty zatrudnienia oraz zapewniacie bardzo dobrą wydajność pracownika, który zarabiając więcej niż w swoim kraju, bardzo stara się zadowolić oczekiwania pracodawcy oraz uzyskać możliwość dalszego zatrudnienia w Polsce. W przypadku gdybyście nie byli jednak Państwo zadowoleni z przedstawionego kandydata podczas kilkutygodniowego okresu próbnego który oferujemy, całkowicie bezpłatnie zastępujemy go innym pracownikiem.

Cechują nas wyłącznie trafione rekrutacje. Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem w celu dobrania jak najlepszych kandydatów według Państwa wymagań. Unikniecie Państwo również rozwiązywania ewentualnych konfliktów w miejscu pracy, ponieważ ze wszystkimi problemami pracownicy dzwonią właśnie do nas. Bardzo dobrze znamy mentalność osób ze Wschodu, rozumiemy ich potrzeby i obawy, rozmawiamy z nimi po rosyjsku, każdy z nich jest traktowany indywidualnie co jest rzadkością na polskim rynku pracy. Nasi pracownicy wiedzą, że mogą zwrócić się do nas z każdym problemem i porozmawiać na każdy temat. Każda osoba traktowana jest przez nas z ogromnym szacunkiem. A przecież zgoda i zrozumienie w relacji pracodawca – pracownik jest kluczem do sukcesu. Niezależnie od charakteru czy wielkości przedsiębiorstwa znajdziemy dla Państwa najbardziej wartościowych pracowników z każdej branży. Zatrudniamy w całym kraju osoby do pracy w budownictwie, przemyśle, rolnictwie, gastronomii oraz odpowiednio wykwalifikowany personel do opieki nad osobami starszymi/dziećmi lub do prowadzenia domu. Posiadamy ubezpieczenie OC od szkód wyrządzonych przez naszych pracowników.

NIE ZNASZ SIĘ NA FORMALNOŚCIACH ZWIĄZANYCH Z ZATRUDNIENIEM OSOBY ZE WSCHODU I NIE MASZ NA TO CZASU?

Zrobimy to za Ciebie przejmując na siebie wszystkie sprawy kadrowo-płacowe związane z zatrudnieniem pracowników oraz legalizacją ich pobytu w Polsce (patrz leasing pracowniczy). Chcesz sam zatrudnić taką osobę i potrzebujesz pomocy wyłącznie w zakresie znalezienia kandydata odpowiadającego Twoim potrzebom oraz sprowadzenia go do Polski? To również nie stanowi dla nas problemu (patrz pośrednictwo jednorazowe).

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE

Ludzie stanowią najcenniejszy kapitał każdego przedsiębiorstwa – decydują o sukcesie firmy na rynku i realizacji celów jej działalności. Ich prawidłowy dobór, ocena, motywowanie czy rozwiązywanie konfliktów wymaga wiedzy i umiejętności. Jesteśmy od tego, żeby pomóc Państwu we wszystkich powyższych kwestiach, niemniej jednak to Państwo decydują o tym, jakie wynagrodzenie będą otrzymywać pracownicy. Najczęstszym błędem polskich pracodawców jest to, iż zatrudniając pracownika ze Wschodu najczęściej kierują się wyłącznie niskimi kosztami zatrudnienia oraz szukają pośredników którzy zaproponują najniższą stawkę. Nie zastanawiają się nad tym, że są to pracownicy "chwilowi" którzy traktują pracę za najniższe pieniądze jako przejściową. A przecież wiadomo nie od dziś, że ciągła rotacja pracowników niczemu dobremu nie służy. Tacy pracodawcy przegrywają później z tymi którzy biorąc niewątpliwie pod uwagę niższe koszty, w pierwszej kolejności mają na względzie profesjonalizm, doświadczenie oraz kwalifikacje pracownika, za które płacą godziwą stawkę (poniżej polskiej krajowej pracownicy ze Wschodu są w stanie zarobić u siebie w kraju). Pracownicy którzy dostają satysfakcjonujące pieniądze będą starannie, z oddaniem i szacunkiem traktować zarówno swoją pracę jak i osobę która mu te obowiązki powierza. A więc INWESTUJ W NAJLEPSZYCH i zaufaj nam – my wiemy, jak sprawić żeby zarówno pracodawca jak i pracownik byli zadowoleni ze swojej współpracy.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Skontaktuj się z nami o dowolnej porze i przekonaj się, że warto dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów.

Wypełnij formularz

Formularz zamówienia przeznaczony dla pracodawców

Wypełnij formularz już dzisiaj!