Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)Russian (CIS)
Sobota, 23 czerwca 2018 roku
demoalt demoalt demoalt

Leasing pracowniczy

Idea leasingu pracowniczego sprowadza się do uproszczenia, profesjonalizacji i racjonalizacji zatrudnienia pracowników. Polega na użyczeniu Państwa firmie pracowników Agencji, która zatrudnia potrzebną grupę osób i oddelegowuje ich do pracy we wskazane przez pracodawcę miejsce.

Korzystając z leasingu pracodawca ogranicza swoje zobowiązania w stosunku do pracownika, ponieważ to agencja przejmuje na siebie obowiązki pracodawcy (złożenie niezbędnych dla pracownika dokumentów w Urzędzie Pracy, Urzędzie Skarbowym oraz Urzędzie Wojewódzkim, podpisywanie umów z pracownikami, wypłacanie im wynagrodzeń itd. oraz dopilnowanie spraw bieżących). Państwo możecie skupić uwagę wyłącznie na wartości wykonywanej przez naszych pracowników pracy nie przejmując się formalnościami oraz legalizacją pobytu pracowników ze Wschodu – my załatwimy wszystko.

Jesteśmy z Państwem i pracownikami w stałym kontakcie co znacznie ułatwia uniknięcie ewentualnych nieporozumień oraz trudności w pracy.

W wielu przedsiębiorstwach przynajmniej część produkcji jest sezonowa. Gdyby pracodawca sam zatrudniał ludzi, to musiałby samodzielnie przeprowadzać rekrutację i podpisywać umowy na czas określony. W przypadku zmiany koniunktury na rynku, nie mógłby elastycznie na nią reagować, poprzez zwiększenie lub zmniejszenie liczby pracowników.
Leasing jest łatwym sposobem zwiększenia efektywności pracy w przedsiębiorstwie, nie powodując przy tym zobowiązań długoterminowych w stosunku do pracowników.

CZAS TO PIENIĄDZ, A WIĘC NIE TRAĆ GO – skontaktuj się z nami już teraz i przekonaj się, w jaki sposób leasing pracowniczy ułatwi Ci życie!

Wypełnij formularz

Formularz zamówienia przeznaczony dla pracodawców

Wypełnij formularz już dzisiaj!