Kim jesteśmy?

Znajdujemy pracowników

Na lokalnym rynku pracy coraz trudniej znaleźć wykwalifikowanych fachowców. Poszukiwanie odpowiednich pracowników zajmuje dużo czasu, a rekrutowanie kadry pochodzącej ze wschodnich części Europy, prowadzenie rozmów i określanie szczegółów zatrudnienia może być dla pracodawcy trudne lub czasami niemożliwe. „Rowena” pełni usługi polegające na pomocy w poszukiwaniu i angażowaniu pracowników ze Wschodu dla polskich pracodawców.

Znamy oczekiwania

Atutem jest znajomość rynku pracowniczego ze Wschodu. Właściciel pochodzi z Białorusi, dlatego dobrze zna oczekiwania, problemy i obawy osób, które ubiegają się o pracę w Polsce. Specjaliści firmy są do dyspozycji nawet poza godzinami pracy biura. W razie potrzeby dostępni są 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia, by służyć pomocą w każdym zakresie oferowanych usług na terenie całej Polski.

Tworzymy zgrany zespół

„Rowena” to zgrany, pozytywnie nastawiony zespół, który ciągle podnosi swoje umiejętności, by świadczone usługi były zawsze wykonywane rzetelnie i na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Każdy pracownik, który znajduje zatrudnienie u partnerów współpracujących, przechodzi najpierw wieloetapową rekrutację, by jak najbardziej dostosować się do wymagań pracodawcy.

Różne formy outsourcingu pracowniczego wiążą się z przygotowaniem wielu dokumentów, które umożliwią podjęcie legalnej pracy w Polsce i za granicą. Współpracując przez wiele lat z urzędami i konsulatami, „Rowena” korzysta ze zdobytego doświadczenia, indywidualnie dbając o realizację zleceń, aby każdy zatrudniony pracownik, miał satysfakcję z podjęcia zatrudnienia, a nowy pracodawca posiadał pełną dokumentację, m.in.:

  • wizy pracownicze,
  • karty pobytu,
  • pozwolenia na pracę,
  • dokumentów dla kierowców C+E,
  • tymczasowego meldunku na terenie Polski.

Poznaj nasz zespół