onas-zespol

Nasza firma jest w stanie pomóc obcokrajowcom, którzy wymagają wsparcia, by zdobyć zezwolenie na pobyt w Polsce. Niezależnie od tego, jaki jest to rodzaj pobytu – stały czy czasowy, nasza grupa ekspertów dopełni wszelkich formalności i zrobi wszystko co w jej mocy, by ziściły się plany na lepsze życie w nadwiślańskim kraju.

krok-pracodawcow-3

Zezwolenia na pobyt stały oraz czasowy

Zezwolenia na pobyt czasowy oraz stały wymagają złożenia innych dokumentów oraz spełnienia różniących się od siebie wymagań, by je otrzymać. Doskonale wiemy, jakie kroki należy podjąć, by kwalifikować się do nich. Pomogliśmy niejednemu cudzoziemcowi uzyskać lub utrzymać prawo do przebywania na terenie Polski – nasze portfolio mówi samo za siebie.

Nawet jeśli grozi Ci deportacja – nie panikuj! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a dokładnie zapoznamy się z Twoją indywidualną sytuacją i doradzimy najlepszy możliwy plan działania. Służymy radą również osobom, które nie są pewne, czy przebywają na terenie naszego kraju legalnie. Nie ma nic złego w zadawaniu pytań, które mogą uratować Cię uratować przed karami finansowymi lub zakazem wjazdu na terytorium Polski w przyszłości.

krok-pracownikow-1

Zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego UE – pomoc w uzyskaniu

Jest to przyznawane na czas nieoznaczony zezwolenie, które można otrzymać po pięciu latach legalnego pobytu w Polsce. Osoba, która się o nie ubiega, musi jednak spełnić trzy podstawowe warunki. Są to:

1. posiadanie stabilnego, regularnego i legalnego źródła dochodu, które jest wystarczające w celu utrzymania zarówno siebie, jak i członków rodziny, nad którymi sprawuje się pieczę,

2. posiadanie ważnego ubezpieczenia zdrowotnego (zgodnego z ustawą z 27 sierpnia 2004 roku),

3. potwierdzenie znajomości języka polskiego na odpowiednim poziomie.

Jeśli dana osoba jest w stanie potwierdzić wszystkie z wymienionych powyżej punktów, kwalifikuje się do otrzymania owego dokumentu.

Jeśli posiadasz jakieś pytania lub chcesz podjąć z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu!

tel-zespol

Przyjdź do nas, a na pewno Ci pomożemy!

Zadzwoń i umów się na spotkanie!
tel. +48 518-218-305
tel. +48 734-145-917