FAQ

Pytania i odpowiedzi

Tak, może Pan/i podpisać umowę z innymi agencjami pośrednictwa pracy. Umowa pomiędzy nami zawarta nie wyklucza takiej możliwości.

Cennik ustalany jest indywidualnie na podstawie wypełnionego formularza ofertowego i zależy od wymaganych przez przedsiębiorcę kwallifikacji czy zapotrzebowania.

Czas potrzebny na rekrutację pracowników uzależniony jest od wymaganych przez przedsiębiorcę kwalifikacji czy zapotrzebowania i ustalany jest indywidualnie na podstawie wypełnionego formularza ofertowego.

Za bezpieczeństwo pracownika odpowiada przedsiębiorca, gdyż to on udostępnia mu swoje miejsce pracy oraz środki ochrony.

Wypłata wynagrodzenia pracownikowi to zadanie agencji, gdyż to z nią pracownik podpisuje umowę.

Nie, korzystając z leasingu pracowniczego nie muszą Państwo odprowadzać składek i podatków z tego tytułu. Wszystkie należne opłaty związane z podatkiami czy składkami leżą po stronie agencji. 

Aby podjąć z nami współpracę wystarczy wypełnić udostępniony na stronie internetowej formularz ofertowy (zakładka "DLA PRZEDSIĘBIORCY") i poczekać na kontakt zwrotny jednego z naszych pracowników lub skontaktować się z nami telefonicznie.