Kim jesteśmy?

onas-zespol

Tworzymy zgrany zespół

„Rowena” to zgrany, pozytywnie nastawiony zespół, który ciągle podnosi swoje umiejętności, by świadczone usługi były zawsze wykonywane rzetelnie i na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Każdy pracownik, który znajduje zatrudnienie u partnerów współpracujących, przechodzi najpierw wieloetapową rekrutację, by jak najbardziej dostosować się do wymagań pracodawcy.

Różne formy outsourcingu pracowniczego wiążą się z przygotowaniem wielu dokumentów, które umożliwią podjęcie legalnej pracy w Polsce i za granicą. Współpracując przez wiele lat z urzędami i konsulatami, „Rowena” korzysta ze zdobytego doświadczenia, indywidualnie dbając o realizację zleceń, aby każdy zatrudniony pracownik, miał satysfakcję z podjęcia zatrudnienia, a nowy pracodawca posiadał pełną dokumentację, m.in.:

  • – wizy pracownicze,
  • – karty pobytu,
  • – pozwolenia na pracę,
  • – dokumentów dla kierowców C+E,
  • – tymczasowego meldunku na terenie Polski.

onas-oczekiwania

Znamy oczekiwania

Atutem jest znajomość rynku pracowniczego ze Wschodu. Właściciel pochodzi z Białorusi, dlatego dobrze zna oczekiwania, problemy i obawy osób, które ubiegają się o pracę w Polsce. Specjaliści firmy są do dyspozycji nawet poza godzinami pracy biura. W razie potrzeby dostępni są 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia, by służyć pomocą w każdym zakresie oferowanych usług na terenie całej Polski.

Nasi eksperci

Eksperci Roweny

Swietłana Walczak

Swietłana Walczak jest Prezesem i właścicielem grupy kapitałowej Rowena, która zajmuje się audytami wewnętrznymi w firmach zatrudniających obcokrajowców oraz profesjonalną rekrutacją obywateli z Polski oraz krajów Europy Wschodniej.

Posiada 15-letnie doświadczenie jako ekspert w branży.

Zasiada w Radzie Dyrektorów Personalnych Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan

Posługuje się wieloma językami: niemieckim, białoruskim, rosyjskim, polskim, angielskim

Jest Polką urodzoną na Białorusi- procedurę legalizacyjną zna z własnego doświadczenia.

Swoją pracę traktuje jako pasję.

Świadczy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają liczne referencje.

Współpracownicy

Daria Kimnatna

Specjalista do spraw rekrutacji

Lena Borowik-Przysiężna

Kierownik biura

Weronika Biłoszewska

Asystentka Zarządu

Publikacje

172d652d36bfb093ad5a2b419cbcb290
10.07.2020

Powrót ze Wschodu

Obserwujemy tendencję spadkową zatrudnienia tylko w 26%, więc w związku z pandemią jest to dość mały spadek. Nasi kandydarci są sprawdzeni i pracodawcom zależy na utrzymaniu ich miejsc pracy.

216d81b19dfc43291254de677f07d510
25.04.2019

Szukasz pracowników? Masz szczęście!

Tempo rozwoju gospodarczego wymaga zasilenia rynku pracownikami z zagranicy – zarówno tymi z niższego szczebla, jak i specjalistami. Firma ROWENA wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując pełen outsourcing pracowniczy ze Wschodu, m.in. Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Rosji czy Armenii.

28448b25f9c67d25832bf9a530df791a
25.04.2019

Szukasz pracowników? Firma ROWENA może Tobie w tym pomóc!

Aby utrzymać tempo rozwoju gospodarczego konieczne jest wspomaganie rynku pracownikami z zagranicy – zarówno tymi z niższego szczebla, jak i specjalistami. Wychodząc naprzeciw potrzebom firma ROWENA oferuje pełen outsourcing pracowniczy.

f04964a0841c210bd6d1e37ec730b363
09.07.2018

W jaki sposób można wspomagać się zatrudnianiem obcokrajowców? Rekrutacja pracowników z obszaru Europy Wschodniej

Obecnie na polskim rynku działa kilka agencji zajmujących się outsourcingiem zatrudnienia i pośrednictwem pracy. Podejmując decyzję o współpracy, warto kierować się wysoką jakością obsługi oraz solidnością realizacji kontraktu. O specyfice poszukiwania cudzoziemców do pracy rozmawiamy ze Swietłaną Walczak, Prezes Agencji Zatrudnienia Rowena Sp. z o.o., która od 4 lat zajmuje się profesjonalną rekrutacją obywateli Europy Wschodniej.

Galeria