onas-zespol

Nasza firma z siedzibą w Poznaniu oferuje profesjonalne doradztwo w legalizacji zatrudnienia osób nieposiadających obywatelstwa polskiego. Spełnimy wszystkie niezbędne formalności, jak również dopilnujemy, by dokumenty dostarczane były zawsze na czas, co pozwoli uniknąć srogich kar nakładanych na pracodawców oraz pracowników. Z naszą pomocą będziesz miał pewność, iż wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

krok-pracodawcow-3

Pomoc w uzyskiwaniu zezwoleń na pobyt i pracę

Jedną z naszych głównych usług jest pomoc w uzyskaniu odpowiednich oświadczeń lub zezwoleń, które pozwolą na legalny pobyt oraz pracę w Polsce. Jest to niezwykle istotne, ponieważ brak któregokolwiek z dokumentów może doprowadzić nawet do wymuszenia opuszczenia kraju przez daną osobę (w ekstremalnych sytuacjach).

Podejmując z nami współpracę, masz pewność, iż zostaniesz powiadomiony o wszelkich ewentualnych zmianach w prawie, związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców. Poinformujemy Cię niezwłocznie o każdej czynności urzędowej, którą wykonamy w ramach pełnomocnictwa do reprezentowania Twojej firmy w sprawach cudzoziemców.

Nie warto ryzykować – jeśli chcesz, by utalentowany pracownik z zagranicy był częścią Twojego zespołu na długo, muszą być dopełnione wszystkie wymogi związane z odpowiednią dokumentacją zarówno pobytu, jak i zatrudnienia. Nasi eksperci pomogli już niejednej osobie, a zebrane doświadczenie i wiedza prawna pozwalają na sprawne i pozytywne rozpatrzenie przez urzędy wniosków cudzoziemców, którzy przyjechali do Polski w poszukiwaniu nowych wyzwań na tle zawodowym.

Doradztwo na wysokim poziomie umożliwi podjęcie poprawnych decyzji, co z pewnością wpłynie na rozwój Twojego przedsiębiorstwa i współpracę pomiędzy Tobą a osobą zatrudnioną. Nie czekaj i skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo – zaufaj naszym kompetencjom i uzyskaj fachowe doradztwo już dziś!

tel-zespol

Chcesz skorzystać z naszej pomocy?