Rekrutacje jednorazowe

onas-oczekiwania

Rekrutacje jednorazowe

Znajdujemy kandydatów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.
Weryfikujemy kwalifikacje kandydatów, niekaralność, kontaktujemy się z poprzednimi zakładami pracy, stosując wiele narzędzi dostępnych w naszym autorskim, innowacyjnym i niezawodnym systemem rekrutacji.
Przedstawiamy wszystkich lub wybranych kandydatów (zależy od Ciebie).
Dajemy okres próbny, podczas którego możesz przekonać się czy chcesz danego kandydata zatrudnić.
• W przypadku obcokrajowców pomożemy uzyskać niezbędne dokumenty z odpowiednich urzędów żebyś mógł go zatrudnić. więcej

Co należy zrobić?

krok-pracownikow-1

Krok 1

Wypełnij formularz. Napisz swoje oczekiwania, ustal zakres obowiązków i sprecyzuj kogo potrzebujesz. Zaakceptuj przygotowaną ofertę skierowaną do pracowników z branży, której jesteś przedstawicielem.

krok-pracodawcow-2

Krok 2

W ramach współpracy przekazujemy Ci informacje o wszystkich rekrutowanych osobach, które najbardziej pasują do Twoich oczekiwań i jednocześnie są zainteresowane taką współpracą.

krok-pracodawcow-3

Krok 3

Wybierasz kandydatów, którzy najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom, a my w ramach współpracy możemy zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z legalizacją pobytu oraz zatrudnienia obcokrajowców.

tel-zespol

Chcesz dowiedzieć się więcej o rekrutacji jednorazowej?

Formularz ofertowy

  Dane zamawiającego

  Wymagania dotyczące kandydatów
  Proponowane warunki zatrudnienia
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rowena Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu w związku z realizacją zapytania. Zgody udzielam dobrowolnie. Wiem, że mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, a moje dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem danych jest Rowena Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, ul. Mickiewicza 5/10, 60-833 Poznań. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  Pytania i odpowiedzi

  Tak, może Pan/i podpisać umowę z innymi agencjami pośrednictwa pracy. Umowa pomiędzy nami zawarta nie wyklucza takiej możliwości.

  Cennik ustalany jest indywidualnie na podstawie wypełnionego formularza ofertowego i zależy od wymaganych przez przedsiębiorcę kwalifikacji oraz zapotrzebowania.

  Czas potrzebny na rekrutację pracowników uzależniony od wielu czynników, jak np. wymagane kwalifikacje na danym stanowisku, ilości osób potrzebnych do realizacji zlecenia, możliwości zakwaterowania. W związku z tym prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny do biura.

  Za bezpieczeństwo pracownika odpowiada przedsiębiorca, gdyż to on udostępnia mu swoje miejsce pracy oraz środki ochrony.

  Wypłata wynagrodzenia pracownikowi to zadanie agencji, gdyż to z nią pracownik podpisuje umowę.

  Nie, korzystając z leasingu pracowniczego nie muszą Państwo odprowadzać składek i podatków z tego tytułu. Wszystkie należne urzędom opłaty, leżą po stronie agencji.

  Aby podjąć z nami współpracę wystarczy wypełnić udostępniony na stronie internetowej formularz ofertowy (zakładka “DLA PRZEDSIĘBIORCY”) i poczekać na kontakt zwrotny jednego z naszych pracowników lub skontaktować się z nami telefonicznie.